Kontaktai

UAB Tiltų ekspertų centras

T. Ševčenkos g. 16a Vilnius
LT-03111, Lietuva

Įmonės kodas 226148570
PVM kodas LT261485716

Tel. (8-5) 210 5319
(8-5) 210 5318
Faks. (8-5) 234 3002
El. p. info@tec.lt

Darbo laikas

  • Pr7.30 - 16.30
  • An
  • TR
  • Kt
  • PN 7.30 - 15.15
  • 11.30 - 12.15

Darbuotojų kontaktai:

1. M.Jarockis
Generalinis direktorius
Marijus Jarockis tel.: (8-5) 210 5319, marijus.jarockis@tec.lt
2. S.Maciukevicius
Techninis direktorius
 Stasys Maciukevičius tel.: (8-5) 210 5319, stasys.maciukevicius@tec.lt
IMG 0412 34
Kelių projektavimo skyriaus vadovas
Mantas Markevičius tel.: (8-5) 210 5319, mantas.markevicius@tec.lt
Domas Cesna TEC2
Tiltų projektavimo skyriaus vadovas
Domas Čėsna tel.: (8-5) 210 5319, domas.cesna@tec.lt
7. V.Miltienis maza
Komercijos direktorius
Valentinas Miltienis tel.: (8-5) 210 5319, valentinas.miltienis@tec.lt
3. R.Valasevicius
Generalinio direktoriaus pavaduotojas
Regimantas Valasevičius tel.: (8-5) 210 5319, regimantas.valasevicius@tec.lt 
K.Sutkute
Finansų direktorė
Kristina Sutkutė tel.: (8-5) 210 5319, kristina.sutkute@tec.lt
6. J.Aukstuoliene
Vyr. finansininkė 
Jurgita Aukštuoliėnė tel.: (8-5) 210 5319, jurgita.aukstuoliene@tec.lt
  • ilgametė patirtis

  • profesionalų komanda

  • inovatyvūs sprendimai

Mus rasite

T. Ševčenkos g. 16a Vilnius
LT-03111, Lietuva