Atidaryta TEC Infrastructure projektuota Rusnės estakada

23 gegužės, 2019

Gegužės 18 dieną oficialiai atidaryta visos šalies ilgai laukta Rusnės estakada. TEC Infrastructure parengė jos techninį-darbo projektą ir suprojektavo architektūrinę statinio dalį. Šį projektą, veikdama pagal jungtinės veiklos sutartį, TEC Infrastructure įgyvendino su AB „Kauno tiltai“.

„Kartu su rusniškiais ir visa šalimi džiaugiamės baigtomis estakados statybomis. Nuoširdžiai linkime ir tikime, kad Rusnė nuo šiol bus minima kaip gražiausias vakarų Lietuvos miestelis, didžiausia Lietuvos sala su giliomis žvejybos tradicijomis, nebeprisimenant gyventi trukdančių potvynių“, – sako TEC Infrastructure generalinis direktorius Arūnas Ruokis.

Rusnės gyventojams ypač svarbiame objekte taip pat bus rekonstruotas kelio Šilutė–Rusnė ruožas nuo 2,4 iki 7,36 km – jame bus įrengta nauja kelio dangos konstrukcija, apie 1,8 km ilgio kelio atkarpa prie estakados paaukštinta. Ties rekonstruojamu keliu ir per estakadą bus nutiestas 4,5 km ilgio pėsčiųjų ir dviračių takas. Pačiame žemiausiame, kasmet užliejamame kelio ruože nuo 6,190-6,940 km bus pastatyta gelžbetoninė sijinė 421,7 ilgio (be prieigų) dviejų eismo juostų estakada, iškelti esami komunikacijų tinklai, įrengtos 5 pralaidos.

Estakados atidarymo renginyje priimdamas padėką už bendrą darbą iš Lietuvos automobilių kelių direkcijos, A. Ruokis taip pat dėkojo bendrovei „Kauno tiltai“ ir Lietuvos automobilių kelių direkcijai už partnerystę ir galimybę prisidėti prie šio Rusnės gyventojų ilgai laukto objekto įgyvendinimo.

UAB TEC Infrastructure turi 16 metų transporto infrastruktūros objektų projektavimo patirtį. Bendrovė yra suprojektavusi beveik 900 infrastruktūros objektų, parengusi ne vieno magistralinio Lietuvos kelio rekonstrukcijos planą. Tarp naujausių bendrovės darbų – dviejų tiltų į Nemuno salą Kaune bei Užvingio salos tilto Vilniuje projektai.