Naujos galimybės: dviem TEC grupės įmonėms pradeda vadovauti Vaidas Laukaitis

8 balandžio, 2022
2019-ųjų birželį pramonės ir energetikos objektų projektavimo įmonei „TEC Industry“ pradėjusį vadovauti Vaidą Laukaitį vėl pasitinka naujovės. Nuo šiol į savo rankas jis perima ir „TEC Infrastructure“ įmonės valdymą.

 

Įmonė „TEC Industry“ projektuoja, vykdo pramonės ir energetikos objektų techninę ir projekto vykdymo priežiūrą bei teikia kitas inžinerines paslaugas. Kita įmonių grupės narė – „TEC Infrastructure“ projektuoja, konsultuoja bei teikia techninės priežiūros paslaugas susisiekimo infrastruktūros srityje. Abiem įmonėms nuo šiol vadovausiantis Vaidas Laukaitis projektavimo srityje darbuojasi daugiau nei 15 metų. 

„Į naująją poziciją žengiu džiugiomis nuotaikomis. Vertinu tai, kad manimi pasitiki ir pasiūlė šias pareigas. Tikiuosi pateisinti vadovų lūkesčius“, – sako V. Laukaitis. Jis sako su „TEC Industry“ komanda įgyvendinęs nemažai įdomių, sėkmingų projektų ir tikisi, kad tokių ateityje bus tik daugiau. Tokį tikslą vadovas išsikėlė ir įmonei „TEC Infrastructure“: „Abi įmones jungia vienas siekis – būti projektavimo lyderiais Baltijos šalyse ir už jų ribų. Link to ir judėsime kartu su komanda“, – teigia generalinis direktorius.

Pasak projektavimo eksperto, sklandus komandos ir vadovo bendradarbiavimas ypatingai prisideda prie tikslų siekimo. „Sau keliu itin aukštus reikalavimus. Pirmiausia, turiu būti ne vadovu, o lyderiu, kuriuo pasitikėtų ir paskui kurį norėtų eiti visa komanda“, – taip savo viziją pristato V. Laukaitis. Jis papildo, jog gavus naujas pareigas, vienas iš norų yra sukurti ir išlaikyti darnią, stiprią bei motyvuotą komandą, kuri nebijotų kliūčių ar projektuotojų kelyje pasitaikančių nesklandumų. „Pasiekus užsibrėžtus tikslus, sėkmingai atlikus projektus bei įveikus iššūkius, itin smagu pasidžiaugti kartu su visa komanda“, – paaiškina.

Dėkojame nuo 2021-ųjų „TEC Infrastructure“ komandai vadovavusiam Vidmantui Giedraičiui, kuris vykdė darnią įmonės veiklos plėtrą bei įgyvendino ne vieną sėkmingą projektą. Ačiū, kad kartu su kolegomis drąsiai žengėte į priekį projektavimo srityje!