Pasirašyta bendradarbiavimo sutartis su Elektrėnų savivaldybės administracija

9 kovo, 2020

Vasario pabaigoje TEC grupės įmonė TEC Infrastructure pasirašė 36 mėnesių bendradarbiavimo sutartį su Elektrėnų savivaldybės administracija. Pagal skelbtą viešojo pirkimo konkursą, TEC Infrastructure pateikė ekonomiškai naudingiausią pasiūlymą ir buvo pripažinta konkurso laimėtoja. Nuo šiol bendrovė Elektrėnų savivaldybei teiks susisiekimo komunikacijų kelių (gatvių) paskirties naujo statinio statybos, rekonstravimo ir kapitalinio remonto techninių darbo projektų bei paprastojo remonto aprašų parengimo ir projektų vykdymo priežiūros paslaugas. Numatyta preliminari užsakomų darbų suma – 150 tūkst. eurų.

„Eismo dalyvių saugumas, eismo sąlygų gerinimas dažnai turi būti sprendžiamas operatyviai. Toks partnerystės būdas savivaldybėms padeda opius arba einamuosius miesto infrastruktūros klausimus išspręsti greičiau ir sklandžiau, nes kiekvienu atskiru atveju nebereikia papildomai skirti žmonių ir laiko pirkimams organizuoti, nereikia laukti dažnai ilgai trunkančių procesų pabaigos“, – sako TEC Infrastructure generalinis direktorius Arūnas Ruokis.

Panašias bendradarbiavimo sutartis infrastruktūros specialistų komanda TEC Infrastructure yra sudariusi su Alytaus miesto ir Vilniaus miesto savivaldybės administracijomis, valstybine įstaiga „Lietuvos oro uostai“.

Elektrėnų savivaldybės teritorijoje bendrovė ruošė Elektrėnų viaduko rekonstravimo projektą, pėsčiųjų viaduko ties Elektrėnais naujos statybos projektą.

Nuo 2003 metų veikianti TEC Infrastructure yra suprojektavusi daugiau kaip 1850 kelių, geležinkelių ir pėsčiųjų tiltų, viadukų, estakadų ir kitų transporto objektų, beveik 700 km kelių ir gatvių, teikia infrastruktūros objektų techninės priežiūros, projektų vykdymo paslaugas. Kitos TEC grupės įmonės TEC Consulting ir TEC Industry projektuoja pramonės ir energetikos objektus, teikia šių objektų statybų projektų valdymo ir techninės priežiūros paslaugas.