Pradedamas rengti dalies kelio Jonava–Žasliai–Kalniniai Mijaugonys kapitalinio remonto projektas

24 vasario, 2020

Sausio pabaigoje TEC įmonių grupės narė TEC Infrastructure pasirašė sutartį su Lietuvos automobilių kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos dėl kelio Jonava–Žasliai–Kalniniai Mijaugonys kapitalinio remonto ir viaduko virš geležinkelio rekonstravimo projekto parengimo. Pagal sutartį valstybinės reikšmės krašto kelio Nr. 143 Jonava–Žasliai–Kalniniai Mijaugonys ruože iki 4,68 km bus naujai suprojektuotas pėsčiųjų ir dviračių takas bei rekonstruotas kelio 1,189 kilometre esantis viadukas per geležinkelį. TEC grupės specialistai parengs projektinius pasiūlymus, atliks projektinių sprendinių viešinimo procedūras, pasirūpins statybą leidžiančiu dokumentu, užsakovui parinkus statybų rangovą, atliks projekto vykdymo priežiūrą.

„Kaip visada, atsakingai išnagrinėsime esamą situaciją, visų socialinių sluoksnių ir suinteresuotųjų šalių poreikius bei užsakovo viziją ir paruošime tinkamiausius projektinius sprendinius, maksimaliai tenkinančius visų grupių lūkesčius“, – sako TEC Infrastructure projektų vadovas-koordinatorius Andrius Indriliūnas.

TEC įmonių grupės narė TEC Infrastructure, veikianti nuo 2003 metų, yra parengusi ne vieną valstybinės reikšmės kelio ar viaduko rekonstrukcijos ir kapitalinio remonto projektą Lietuvoje ir užsienyje. Panašūs objektai: Kairių g. (vakarinis kelias), Baltijos pr. ir Minijos g., Baltijos pr. su Taikos pr. sankryža, Baltijos pr. su Šilutės pl. sankryža Klaipėdoje, kelias A14 (Kupiškio g.) Utenoje, dviejų lygių sankryža su geležinkeliu Marijampolės miesto Aušros g. ir kiti. Šiuo metu TEC Infrastructure specialistai projektuoja naująją Liepkalnio, Žirnių g. ir Minsko pl. sankryžą, Šiaurinės g. estakadą Vilniuje, taip pat vieną didžiausių viadukų vakarų Lietuvoje – Algirdo g. Mažeikiuose.

TEC grupės įmonės teikia transporto infrastruktūros, pramonės ir energetikos objektų projektavimo, konsultavimo, techninės priežiūros, projektų ir statybos valdymo bei kitas inžinerines paslaugas. Grupę sudaro bendrovės TEC Infrastructure, TEC Industry ir TEC Consulting.