Pradedamas rengti trijų Alytaus miesto gatvių rekonstravimo ir kapitalinio remonto darbo projektas

13 gegužės, 2020

Bendrovė TEC Infrastructure pradeda rengti Ulonų, Pulko ir Santaikos gatvių Alytuje rekonstrukcijos I etapo darbo projektą. Šiame etape numatyti dviejų Pulko gatvių sankryžų rekonstravimo darbai – keturšalės sankryžos bus rekonstruotos į žiedines. Darbo projektas rengiamas pagal 2018 metų pabaigoje TEC Infrastructure ruoštą viso Ulonų, Pulko ir Santaikos gatvių rekonstravimo ir kapitalinio remonto techninį projektą. Bendrovės specialistai suteiks ir šio projekto vykdymo priežiūros paslaugas.

Ulonų, Pulko ir Santaikos gatvių techniniame projekte iš viso numatyta rekonstruoti apie 5,5 km gatvių, įrengti ar rekonstruoti pėsčiųjų ir dviračių takus, šaligatvius, įrengti keturias žiedines sankryžas.

Techninis projektas buvo parengtas penkiems etapams. I etapas – Ulonų–Pulko–Santaikos g. ir Rūtų–Pulko–Gardino g. rekonstravimas į žiedines sankryžas, II etapas – Ulonų g. dalies rekonstrukcijos projektas (gatvės ilgis apie 880 m), taip pat numatytas pėsčiųjų ir dviračių takas bei plytelių dangos šaligatvis. III etapas – likusios Ulonų g. dalies rekonstrukcija (gatvės ilgis apie 768 m), jos sujungimas su esama gatve bei suprojektuoti takai ir šaligatviai. IV etape numatytas Santaikos g. dalies projektas (gatvės ilgis apie 1200 m) ir jungiamosios gatvės įrengimas (apie 182 m). Čia taip pat suprojektuotas plytelių dangos šaligatvis, asfalto dangos pėsčiųjų ir dviračių takai. Paskutinis etapas – kitos Santaikos g. dalies iki miesto administracinės ribos (gatvės ilgis apie 1237 m) ir jungiamosios gatvės įrengimas (apie 680 m): asfalto dangos pėsčiųjų ir dviračių takas bei sujungimas su esama gatve.

„Esame gerai susipažinę su objektu ir Alytaus miesto infrastruktūra, nes rengėme techninį jo projektą. Džiaugiamės, kad darbo projekto ruošimas neužtruks ir Alytaus gyventojai bei svečiai po truputį galės naudotis sutvarkytomis gatvėmis“, – sako TEC Infrastructure projektų vadovas Andrius Indriliūnas.

Bendrovė TEC Infrastructure susisiekimo infrastruktūros srityje dirba 17 metų. Jos specialistai yra suprojektavę ne vieną panašų objektą miesto savivaldybių teritorijose: Tvirtovės g. Alytuje, Kairių g. (vakarinis kelias), Baltijos pr. ir Minijos g. projektas, Baltijos pr. su Taikos pr. sankryžos, Baltijos pr. su Šilutės pl. sankryžos Klaipėdoje projektai, kelio A14 (Kupiškio g.) Utenoje, dviejų lygių sankryžos su geležinkeliu Marijampolės miesto Aušros gatvėje rekonstravimo projektai ir kiti.

TEC Infrastructure priklauso TEC įmonių grupei, kurioje taip pat bendrovės TEC Industry ir TEC Consulting. Grupės įmonės teikia susisiekimo infrastruktūros, pramonės ir energetikos objektų projektavimo, konsultavimo, techninės priežiūros, projektų ir statybos valdymo bei kitas inžinerines paslaugas.