Pradedamos orlaivių dažymo angaro statybos Kauno oro uoste

11 gegužės, 2020

TEC įmonių grupės narė bendrovė TEC Consulting informuoja, kad gautas statybų leidimas pradėti orlaivių dažymo angaro statybas Kauno oro uosto teritorijoje. Tai bus 20 metrų aukščio 4860 kv. m ploto statinys, kur vienu metu bus galima dažyti du orlaivius, o per metus beveik 100 lėktuvų. Techninį šio objekto projektą paruošė TEC grupės įmonė TEC Industry, techninę objekto priežiūrą statybų metu vykdys TEC Consulting.

„Įdomi, specifinė sritis, kur nuo pačios projekto pradžios turėjome įsigilinti į lėktuvų dažymo technologiją ir net oro navigacijos subtilybes, kad su užsakovu galėtume kalbėti viena kalba ir gauti gerą rezultatą, – sako TEC Consulting projektų vadovas Vaidotas Pocius. – Statybos leidimas gautas, netrukus galėsime stebėti, kaip projektas iš kompiuterių ekranų virs konkrečiu statiniu.“

Prieš pradedant orlaivių dažymo angaro statybas Kauno oro uosto teritorijoje, TEC Consulting užsakovui ir Kauno oro uostui pasiūlė ir atliko ryšių, navigacijos ir oro eismo stebėjimo vertinimą, kad oro uostas galėtų identifikuoti naujų pastatų jo teritorijoje įtaką navigacijos sistemoms, galimas rizikas ir imtis priemonių išvengti galimų oro eismo trikdžių. Taip Kauno oro uoste bus užtikrintas didelių lėktuvų eismas net prasto matomumo sąlygomis.

TEC grupės įmonės teikia pramonės ir energetikos, transporto infrastruktūros objektų projektavimo, konsultavimo, techninės priežiūros, projektų ir statybos valdymo bei kitas inžinerines paslaugas. Grupę sudaro bendrovės TEC Consulting, TEC Infrastructure ir TEC Industry.