Savo vietą TEC įmonių grupėje atras įvairaus profilio inžinieriai

19 lapkričio, 2020
Jei esi bet kurios srities inžinerijos studentas, sveikiname – jau įrodei, kad esi ambicingas! Bet užsispyrimo prireiks ir norint atlikti praktiką TEC, ar išdrįsi save išbandyti?

Gyvos patirtys kalba pačios už save. KTU alumnas, dabartinis TEC įmonių grupės pardavimų vadovas Mantas Biknius baigė energetiko bakalauro, o vėliau ir magistro studijas KTU Mechanikos, inžinerijos ir dizaino fakultete. Savo karjerą M. Biknius pradėjo energetinių objektų statybos įmonėje – dirbo projektų vadovo asistentu.

Per nepilnus metus tapo projektų vadovu, taip gavo galimybę vykdyti vienus didžiausių energetikos projektų Baltijos regione, o vėliau turimą patirtį atsinešė į TEC, kur pradėjo nuo projektų vadovo pareigų. „Darbovietę rinkausi tikslingai – mane domino tarptautiniai projektai ir inovacijos, o TEC būtent tai ir siūlė“, – sako Mantas.

 Tarptautinė patirtis. Mantas Biknius pasakoja, kad TEC įmonių grupė dirba su Kanados, Pietų Korėjos, Danijos, Olandijos, Vokietijos, Austrijos, Švedijos, Suomijos, Ispanijos, Italijos bei Turkijos įmonėmis. „Su kitų šalių įmonėmis vystome naujus ir inovatyvius produktus (projektų valdymo sistemos ir projektavimo algoritmų sistemos kūrimą), kuriuos vėliau patys taikome įmonės veikloje.“ Tarptautinė patirtis ne tik dirbant su bendrais inžineriniais projektais, bet ir naujų produktų kūrimu – galimybė naujiems specialistams įgyvendinti savo idėjas, tapti tarptautinio lygio inovatoriais.

Praktinės žinios plačiame projektų diapazone. „Vykdome projektus logistikos, energetikos, susisiekimo infrastruktūros, naftos pramonės ir kituose sektoriuose“, – apžvelgia KTU alumnas Mantas. TEC ne tik teikia paslaugas įvairių sektorių projektams, bet ir vykdo jas nuo A iki Z. „Pradedame nuo projektinių pasiūlymų kūrimo kartu su užsakovu, tuomet rengiame rangovų atrankas, esame atsakingi už projektavimą, rūpinamės projekto įgyvendinimu, jo statyba ir tolimesne eksploatacija. Taigi praktikantas save atrasti gali prie bet kurio iš procesų, kadangi mes patys jungiamės į visą projekto eigą“, – pasakoja M. Biknius.

Naujausios technologijos. TEC grupės strategija yra tapti viena lyderiaujančių inžinerijos konsultacinių sričių paslaugų teikėja Europoje. Todėl studentai, kurie nori mokytis ir tobulėti besikeičiančiame statybos sektoriuje, visuomet laukiami. Inžinerijos sektoriuje nuolat kuriami nauji programiniai paketai, taikomos pačios naujausios technologijos nuo dronų, 3D skenavimo, 4D ir 5D BIM taikymo iki virtualių pasivaikščiojimų po būsimą projektą, kuris jau yra suprojektuotas.

 Potenciali darbo vieta. Žengdamas į darbo rinką iškart po kepurėlės sviedimo į dangų per diplomų įteikimus, o dažnai net ir anksčiau, susiduri su realybe – universitetas išmoko pagrindinių sričiai reikalingų teorinių žinių, tačiau kiekvienoje darbo vietoje reikia dorotis su konkrečiais įmonės darbo principais ir specifika, taip pat kaupti pačias vertingiausias – praktines žinias. „Universitete įgytos kompetencijos pas mus virsta „kūnu“ – padedame studentams įgalinti savo žinias ir tapti konkurencingais darbo rinkos dalyviais“, – teigia M. Biknius. Norint siekti karjeros aukštumų TEC įmonių grupėje naujų žinių pritaikymas ir nuolatinis tobulėjimas – kasdienybė.

Motyvuoti, atsakingi ir tobulėti siekiantys KTU studentai lieka pas mus dirbti, tampa kvalifikuotas specialistais įmonės viduje ir auga kartu su komanda, kuri plečiasi tiek Lietuvoje, tiek ir tarptautinėje rinkoje“, – pasakoja M. Biknius.

Dėl praktikos kreipkitės sales@tec.lt ir nepamirškite prisegti motyvacinio laiško!

CITATOS:

„TEC siūlo jaunatviško kolektyvo pagalbą įsiliejant į inžinerijos bei projektų valdymo pasaulį, atlygį už gerą darbą įmonėje. Be to, augantis darbuotojų skaičius įmonėse leidžia greitai kilti karjeros laiptais.“
Donatas Čerkevičius, TEC Business Development Manager

„Kolegos skiria laiko ir išsamiai supažindina su užduotimis. Nuo pat pirmos akimirkos jautiesi profesionalios tarptautinės komandos dalimi.“
Tautvydas Bersėnas, TEC Inžinierius, KTU Aviacijos inžinerijos studentas

„TEC suteikia galimybę su vykdomu projektu susipažinti visapusiškai: teko dirbti objekto valdymo kambaryje, sekti darbų progresą, ruošti dokumentus jau po projekto įvykdymo. Čia nuolat esi svarbių procesų dalimi.“
Mindaugas Budžys, TEC Inžinierius, Intelektines robotikos sistemų studentas