Startas Tvirtovės g. Alytuje rekonstrukcijai

8 birželio, 2020

Susisiekimo infrastruktūros projektuotoja bendrovė TEC Infrastructure parengė Tvirtovės gatvės Alytuje rekonstrukcijos techninį projektą ir šiems darbams gavo statybos leidimą. Pagal projektą bus atnaujintas beveik kilometras Tvirtovė g., įrengta žiedinė sankryža, atnaujinti šaligatviai, lietaus surinkimo tinklai, apšvietimas, taip pat numatoma apželdinti žaliuosius plotus. TEC Infrastructure suteiks ir projekto vykdymo priežiūros paslaugas.

Šiuo metu Alytuje ruošiamų rekonstruoti Ulonų, Pulko ir Santaikos gatvių techninį projektą taip pat parengė TEC Infrastructure. „Pažingsniui atnaujinant svarbiausias Alytaus miesto susisiekimo arterijas ir jose naudojant vienodus eismo organizavimo sprendinius siekiama, kad gatvės būtų atpažįstamos, save paaiškinančios (angl. self explaining roads), kuriose vairuotojams eismo organizavimas yra natūraliai suprantamas. Taip sumažėja vairuotojų klaidų ir eismo įvykių“, – pasakoja įmonės projekto vadovas Miroslav Aviženis.

UAB TEC Infrastructure nuo 2003 metų projektuoja, konsultuoja ir teikia techninės priežiūros paslaugas susisiekimo infrastruktūros srityje. Bendrovė priklauso TEC įmonių grupei kartu su TEC Industry ir TEC Consulting. Šios įmonės teikia projektavimo, konsultavimo, techninės priežiūros, projektų ir statybos valdymo bei kitas inžinerines paslaugas pramonės ir energetikos srityse.