TEC Consulting apie tvarų augimą bei Lietuvos ateičiai svarbius projektus

27 birželio, 2023
TEC įmonių grupės narė, bendrovė TEC Consulting, vasarį paminėjusi 5-ąjį jubiliejų, nežada sustoti ir gimtadienį švenčia visus metus, prisimindama įgyvendintus projektus, darbuotojų pasiekimus bei smagias kolektyvo akimirkas. Plačiau apie įmonės plėtrą bei laimėjimus pasakoja TEC Consulting vadovas Giedrius Andrulionis ir pardavimų vadovas Mantas Biknius.

 

Pradžia buvo užtikrinta

TEC Consulting gimė, kaip teigia G. Andrulionis ir M. Biknius, iš idėjos ir noro palengvinti projektų įgyvendinimo procesą investuotojams. „Rinkoje tokia paslauga buvo labiau paplitusi įgyvendinant verslo ir prekybos centrų, gyvenamųjų namų projektus, o mes savo paslaugas pradėjome teikti pramonės ir energetikos projektus vystantiems investuotojams“, – prisimena TEC Consulting pardavimų vadovas.

G. Andrulionis papildo, kad „bendraujant su investuotojais kilo idėja pasiūlyti patikimos bei pramonės ir energetikos projektų valdymą išmaniančios komandos paslaugas. Startavome dviese, vėliau komanda, kaip ir teikiamų paslaugų sritys pildėsi – tvirtai ir užtikrintai keliavome link to, ką turime šiandien.“

UAB TEC Consulting specializacija – pramonės ir energetikos statybos projektų valdymo, techninės priežiūros paslaugos bei šių objektų paleidimo-derinimo darbai. Komandą sudaro 27 motyvuoti, patyrę darbuotojai ir gausus sėkmingai įgyvendintų projektų kiekis.

Įgyvendinti projektai bei laimėjimai

Pirmoji sutartis, su kuria startavo UAB TEC Consulting – AB „Nordic Sugar Kėdainiai“ katilinės rekonstrukcija projektą vykdant Tiesioginės rangos principu. Vėliau bendrovė įgyvendino dar daug prasmingų darbų:

  • Orlaivių dažymo angaras Kauno oro uoste
  • Geležinkelio Vilnius–Klaipėda elektrifikavimo projektas
  • Kauno kogeneracinės jėgainės paleidimo-derinimo darbai bei naujos veiklos pradžia
  • Vilniaus Kogeneracinės jėgainės šiukšlių deginimo dalies paleidimo-derinimo darbai
  • AB „Kauno energija“ Petrašiūnų elektrinės 80 m aukščio kamino rekonstrukcija

2019-aisiais viešosios įstaigos „Versli Lietuva“ specialistai, atlikę bendrovės TEC Consulting pasiruošimo eksportui analizę, pateikė vertinimą, jog įmonė turi visas galimybes augti ir vykdyti tarptautinius projektus. „Įmonei augant ir plečiantis, tai buvo labai reikšmingas įvertinimas, parodantis, kad judame teisinga kryptimi – atitinkame pagrindinius tarptautinių įmonių standartus, turime partnerių užsienio rinkose ir būrį specialistų su daugiau kaip 15 metų statybų projektų valdymo patirtimi Lietuvoje bei užsienyje“, – pasakoja TEC Consulting vadovas.

2020-aisiais TEC Consulting prisijungė prie Lietuvos statybininkų asociacijos (LSA), o 2022-aisiais – prie Lietuvos šilumos tiekėjų asociacijos (LŠTA) bei gavo Rekvizitai.lt suteiktą „TOP įmonės“ titulą, bylojantį apie verslo stabilumą.

TEC Consulting ateities planai

Per pastaruosius dvejus metus TEC Consulting subūrė komandą atsinaujinančios energetikos projektams vėjo ir saulės energetikos srityje. „Sustoti tikrai nežadame – vėją jau įvaldėme, liko saulė, vanduo ir vandenilis“, – ateities planais dalijasi G. Andrulionis.

„Taip pat planuojama didinti kvalifikuotų specialistų gretas bei skirti daugiau dėmesio jaunų specialistų ugdymui. Tikimės plėsti ir gilinti savo pėdsaką regiono energetikos ir pramonės projektuose“, – teigia M. Biknius.

Anot jo, įmonės sėkmės paslaptis – labai paprasta. „Komandinis darbas ir pagalba vienas kitam – mūsų pamatinė vertybė, leidžianti bet kokį klausimą ar problemą išspręsti pritaikius sutelktinę patirtį ir išmonę. Tuo įsitikinome jau daug kartų, tad šiandien džiaugiamės vis didėjančiais projektais, kurie įprasmina mūsų pastangas bei darbus Lietuvos ir regiono labui“, – teigia TEC Consulting pardavimų vadovas.

TEC Consulting priklauso TEC įmonių grupei. Be TEC Consulting grupėje dar yra dvi projektavimo darbus atliekančios įmonės: TEC Industry bei TEC Infrastructure.Grupės įmonės teikia susisiekimo infrastruktūros, pramonės ir energetikos objektų projektavimo, konsultavimo, techninės priežiūros, projektų ir statybos valdymo bei kitas inžinerines paslaugas.