TEC Consulting suteiktas ISO 45001 sertifikatas

25 birželio, 2020

TEC įmonių grupės narė TEC Consulting toliau gerina bendrovės vadybos sistemą – po išsamaus audito sertifikavimo įstaiga „Bureau Veritas Lit“ bendrovei suteikė Darbuotojų saugos ir sveikatos vadybos sistemos, atitinkančios tarptautinio sertifikato ISO 45001 (OHSAS 18000) reikalavimus, pažymėjimą.

ISO 45001:2018 sertifikatas įrodo, kad bendrovės darbuotojų saugos ir sveikatos vadybos sistema patikrinta pagal geriausios praktikos standartą ir atitinka jo reikalavimus, kad įmonė rūpinasi ir užtikrina savo darbuotojų saugą ir sveikatą.

„Mūsų žmonės kasdien dirba statybų objektuose, savo klientams patys teikiame darbuotojų saugos ir sveikatos paslaugas, tad ši sritis mums visada buvo ir bus prioritetas. Gautas sertifikatas patvirtino mūsų žinias ir taikomus metodus tarptautiniu lygiu“, – sako TEC Consulting direktorius Giedrius Andrulionis.

Statybos projektų valdymo paslaugas teikiančiai bendrovei TEC Consulting taip pat yra suteikti Kokybės bei Aplinkos apsaugos vadybos sistemų, atitinkančių tarptautinių standartų ISO 9001, ISO 14001 reikalavimus, sertifikatai. Kokybės sertifikatas ISO 9001 patvirtina, kad įmonė savo veikloje laikosi ir nuolat gerina kokybės vadybos sistemą, atitinkančią pasaulinius kokybės standartus, o ISO 14001 aplinkosaugos vadybos sistema užtikrinama, kad visi aplinkosaugos reikalavimai yra integruoti į verslo procesus, numatytos galimos grėsmės ir jų valdymas. Šis standartas taip pat numato aukščiausiojo lygmens vadovų įsitraukimo į aplinkosaugos gerinimą.

TEC Consulting veikia nuo 2017 metų. Bendrovė priklauso TEC įmonių grupei kartu su TEC Industry ir TEC Infrastructure. Šios įmonės teikia projektavimo, konsultavimo, techninės priežiūros bei kitas inžinerines paslaugas susisiekimo, pramonės ir energetikos srityse. Nuo šiol visos TEC grupės įmonės yra įvertintos Darbuotojų saugos ir sveikatos, Kokybės bei Aplinkos apsaugos vadybos sistemų sertifikatais.