TEC grupės įmonės dirba su Airijos bendrove „Maas Aviation“

13 rugpjūčio, 2019

Airijos bendrovė „Maas Aviation“ Kauno oro uosto teritorijoje pradeda statyti orlaivių dažymo angarą. Techninį šio objekto projektą paruošė TEC grupės įmonė TEC Industry, projektą valdys ir techninę objekto priežiūrą vykdys kita grupės narė TEC Consulting. Angaro, kuriame bus dažomi „Airbus“ ir „Boeing“ orlaiviai, statybos bus baigtos 2020 m. pabaigoje.

„Džiaugiamės, kad savo darbu ir žiniomis galime padėti gerai žinomai tarptautinei bendrovei ateiti į Lietuvą ir prisidėti prie jos plėtros planų čia. Mūsų įmonėje dirbantys statybų valdymo projektų vadovai – profesionalūs projektų valdytojai, savo kompetenciją įrodę darbu ne viename užsienio objekte, jie laisvai kalba keliomis kalbomis, todėl dažnai dirbame su kitų šalių investuotojais“, – sako TEC Consulting direktorius Giedrius Andrulionis.

G. Andrulionis juokauja, kad TEC grupės įmonių darbuotojus galima laikyti ir pirmaisiais „Maas Aviation“ darbuotojais, nes projekto valdymo komanda su užsakovais visada dirba kaip kolegos – tik taip galima sėkmingai valdyti projektą ir statybų eigą.

„Tik iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti, kad visos statybos vienodos. Nors bendrosios projektų valdymo taisyklės yra tos pačios, vis dėlto kiekvienas projektas, užsakovas, sritis yra unikalūs ir kaskart reikia gilintis į specifinius klausimus. Šio projekto komanda turėjo įsigilinti į lėktuvų dažymo technologiją ir net oro navigacijos subtilybes“, – sako G. Andrulionis.

Būsimasis „Maas Aviation“ angaras – 20 metrų aukščio 4860 kv. m ploto statinys. Čia vienu metu bus galima dažyti 2 orlaivius, o per metus 25 „Airbus 320“ ir 50 „Boeing 737“ lėktuvų.

TEC Consulting statybas vykdančioms įmonėms teikia visas statybos projekto valdymo paslaugas: ruošia galimybių studijas, ruošia ir valdo projekto grafiką, biudžetą ir rizikas, užtikrina kokybę, teikia statybvietės valdymo paslaugas, projektą ir kitus dokumentus derina su valdžios institucijomis. Bendrovė teikia techninės priežiūros paslaugas.

TEC Industry projektuoja pramonės ir energetikos objektus, teikia kitas inžinerines paslaugas. Tarp grupės įmonių klientų – bendrovės Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Rusijoje, Ukrainoje, Baltarusijoje, Danijoje, Norvegijoje.

Daugiau apie UAB „Maas Aviation“ veiklą Lietuvoje skaitykite čia
https://www.vz.lt/pramone/2019/07/23/maas-aviation-imone-kaune-dazys-airbus-ir-boeing