TEC Industry savo veiklą pristatė renginyje KTU „WANTed karjeros dienos 2022“

14 lapkričio, 2022
KTU „WANTed karjeros dienos 2022“ – tai Kauno technologijos universiteto organizuojamas studentų, moksleivių ir įmonių kontaktų bei karjeros planavimo renginys, iki šiol padėjęs tūkstančiams studentų sėkmingai įžengti į darbo rinką, o įmonių atstovams – rasti talentingus ir motyvuotus darbuotojus bei praktikantus. Šiemet renginyje pirmą kartą dalyvavo pramonės ir energetikos inžinerijos ekspertai, įmonė TEC Industry. Įspūdžiais apie dalyvavimą renginyje dalijasi įmonės komercijos direktorius Donatas Čerkevičius bei procesų ir personalo vadovė Lina Pocienė.

 

Kvietė susipažinti su prasmingais projektais

 TEC Industry į KTU organizuojamą renginį atvyko norėdami pristatyti, kokią veiklą vykdo TEC įmonių grupė ir parodyti komandos įgyvendintus projektus. „Mūsų tikslas buvo susipažinti su kuo daugiau motyvuotų Lietuvos studentų ir moksleivių bei pristatyti jiems TEC įmonių grupės misiją, viziją bei vertybes. Pastarosios yra orientuotos į vertės kūrimą Lietuvos bei užsienio klientams, įgyvendinant inžinerinius projektus, virstančius  statiniais, pagerinančiais visuomenės gyvenimą“, – pasakoja D. Čerkevičius. Jo kolegė Lina antrina, kad buvo siekiama parodyti jaunimui, kiek prasmės gali teikti inžineriniai projektai ir paskatinti norą susipažinti su TEC Industry  veikla iš arčiau, atliekant praktiką įmonėje.

Renginyje dalyvavę aukštųjų mokyklų studentai, absolventai bei šalies mokyklų moksleiviai, besidomintys ateities darbo rinkos tendencijomis, turėjo progą pamatyti naujausius jau įgyvendintus bei šiuo metu rengiamus TEC Industry projektus, taip pat užsakovus, kuriais įmonių grupė gali didžiuotis. Anot TEC Industry komercijos direktoriaus, „Susirinkusieji aktyviai domėjosi kiek ir kokių sričių KTU absolventų dirba įmonėje, kokios yra kiekvienos srities perspektyvos. Studentus taip pat domino, su kokia programine įranga dirba TEC inžinieriai.“ Įmonės procesų ir personalo vadovė pažymi, kad ne mažiau aktualus klausimas studentams buvo – nuo kokių darbų prasideda karjera TEC Industry. „Džiugu, kad jaunimas domisi, nebijo klausti, diskutuoti“, – teigia L. Pocienė. 

TEC Industry į savo komandą mielai priims smalsų ir drąsų jaunimą

 „Renginys puikiai organizuotas – sulaukėme tikrai daug susidomėjimo mūsų stende. Šiuolaikiniai studentai yra drąsūs, žinantys, ko nori, tad buvo vienas malonumas su jais bendrauti ir pasakoti apie karjeros galimybes TEC Industry“, – džiaugiasi D. Čerkevičius.

TEC įmonių grupėje jau dirba didelė dalis KTU absolventų, tačiau labai laukiama ir daugiau motyvuotų asmenybių, norinčių įsilieti į inžinerijos bei projektų valdymo sritį. Pas mus jauni specialistai gauna galimybę ne tik pritaikyti turimas žinias praktiškai – kuriant bei įgyvendinant įvairaus pobūdžio projektus, bet ir gilintis žinias tarptautiniuose projektuose.

„Kviečiame kandidatuoti ir prisidėti prie Lietuvos energetikos bei pramonės sektoriaus plėtros ir modernizavimo – mes visuomet laukiame smalsių, drąsių asmenybių, siekiančių tapti patyrusiais savo srities ekspertais”, – sako komercijos direktorius Donatas Čerkevičius. „Šiuo metu aktyviai ieškome konstrukcinės dalies projekto dalies vadovų, šildymo, vėdinimo ir oro kondicionavimo inžinierių, projekto dalies vadovų, vandentiekio ir nuotekų projektuotojų“, – sako TEC Industry procesų ir personalo vadovė Lina Pocienė.

UAB TEC Industry priklauso TEC įmonių grupei, kurioje taip pat yra įmonės UAB TEC Infrastructure ir UAB TEC Consulting. Grupės įmonės teikia susisiekimo infrastruktūros, pramonės ir energetikos objektų projektavimo, konsultavimo, techninės priežiūros, projektų ir statybos valdymo bei kitas inžinerines paslaugas.