TEC Industry tęsia bendradarbiavimą su „Klaipėdos nafta“

26 rugsėjo, 2019

Bendrovė „Klaipėdos nafta“ netrukus galės pradėti naftos produktų geležinkelio cisternų krovos estakados statybas – TEC Industry paruošė šios estakados techninį projektą ir gavo statybų leidimą.

„Mūsų klientų plėtra ir augimas yra didžiausias mūsų darbo įvertinimas. Sveikiname „Klaipėdos naftą“, kad sėkmingai įgyvendina numatytus plėtros planus. Didžiuojamės, kad dirbame su didžiausiomis Lietuvos įmonėmis ir galime prisidėti prie jų augimo“, – sako TEC Industry generalinis direktorius Vaidas Laukaitis.

„Klaipėdos nafta“ nuo 2016 metų vykdo šviesių naftos produktų parko plėtrą ir skystųjų kuro mišinių tvarkymo optimizavimą. Naujoji estakada yra bendrovės naujos ūkinės veiklos dalis. TEC Industry suprojektuota estakada naftos produktams išpilti iš geležinkelio riedmenų, planuojama, padidins pervežimų geležinkelio transportu skaičių. Naujoji estakada bus 250 m ilgio su dviem keliais, joje bus iškraunami tamsūs (mazutas, vakuuminis gazolis) ir šviesūs naftos produktai (benzinas, benzino komponentai, dyzelinis kuras). Estakadoje bus įrengti kolektoriai: benzino, dyzelino ir tamsių naftos produktų krovai. Pagal projektą kiekviename estakados kelyje numatoma įrengti 16 naftos produktų krovos vietų.

„Dirbame praktiškai su visų pramonės šakų įmonėmis, tad kiekvieną kartą susiduriame su tam tikra veiklos specifika. Šiame projekte vienas didžiausių iššūkių buvo perprasti naftos krovos technologijas, projektą ribojo esama infrastruktūra ir statiniai. Vis dėlto ilgamečiams mūsų specialistams nėra neįveikiamų užduočių, tad ir čia radome ir užsakovui pasiūlėme geriausiai jo lūkesčius atitinkantį sprendimą“, – priduria V. Laukaitis.

TEC Industry yra TEC įmonių grupės dalis, pramonės ir energetikos įmonėms teikianti projektavimo ir inžinerijos paslaugas. Bendrovės specialistai projektavo krakmolo gamintojos „Amilina“, trąšų gamybos bendrovės „Lifosa“ statinius, „Danpower Baltic“ katilinę, „Natūralus pluoštas“ kanapių perdirbimo fabriką ir daugelį kitų pramonės ir energetikos objektų. Bendrovei „Klaipėdos nafta“ 2017–2018 metais TEC Industry parengė naujų rezervuarų inžinerinių sistemų techninį ir darbo projektus bei gavo statybų leidimą.