Nauji vėjai TEC Infrastructure – keičiasi įmonės vadovas

15 sausio, 2021
Daugiau nei dvejus metus TEC Infrastructure vadovavęs Arūnas Ruokis įmonės valdymą perduoda naujam vadovui – Vidmantui Giedraičiui. Buvęs ir būsimas įmonės vadovai dalijasi savo patirtimi, tikslais ir iššūkiais TEC Infrastructure veikloje. 
Ilgametė patirtis ir naujas požiūris

Būsimasis TEC Infrastructure vadovas Vidmantas Giedraitis Kauno technologijos universitete įgijo energetikos daktaro laipsnį. V. Giedraitis yra sukaupęs 17 metų komercinio darbo, veiklos planavimo, organizavimo, vystymo ir vadovavimo patirtį stambiuose infrastruktūros projektuose tiek Lietuvos, tiek ir užsienio rinkose (Lenkijoje, Vokietijoje, Latvijoje, Estijoje, Švedijoje ir Norvegijoje). Taip pat jis dirbo su pirmaisiais Lietuvos Respublikos elektros perdavimo tinklų sinchronizacijos projektais.

„Dinamiška, ilgamete patirtimi bei moderniu požiūriu besiremianti, profesionali, savo veiklos srityje lyderiaujanti bei partneriška įmonė, kuri veikia laikantis aukščiausių atsakingo verslo principų. Įmonė, kuri prisiima atsakomybę už taikomus inovatyvius inžinerinius sprendimus bei jų įtaką mus supančiai aplinkai ir visuomenei,“ – taip savo viziją TEC Infrastructure pristato būsimasis įmonės vadovas. 

V. Giedraitis teigia, kad pasitelkdamas turimas inžinerines žinias ir kompetencijas, sieks įmonės veiklos optimizavimo, kuris užtikrins darnią įmonės veiklos plėtrą bei lyderių poziciją  vietos rinkoje. Taip pat vienas iš tikslų – naujos veiklos planavimas, organizavimas ir vystymas Skandinavijos rinkose. 

Tobulėjo kartu su komanda

Arūnas Ruokis TEC Infrastructure vadovo pareigas užėmė nuo 2018 metų birželio, prieš tai 14 metų dirbo TEC Industry. Pasakodamas apie vadovavimo laikotarpį, A. Ruokis džiaugiasi laimėtais stambiais konkursais Lietuvoje ir Baltarusijoje, naujai užmegztais ryšiais su RB Rail tarptautinėmis konkurso dalyvėmis, su kuriomis bendradarbiaujama iki šiol. 2020-aisiais TEC Infrastructure pelnė „Lietuvos BIM projektai“ nominaciją „Geriausias susisiekimo infrastruktūros projektas“. „Kolegos tai pat dalyvavo tarptautinėje „InfraBIM Open 2020“ konferencijoje Tamperėje, Suomijoje, ir buvo pirmieji iš Baltijos šalių, pristatantys pranešimą apie infrastruktūros projektą,“ – pasakoja A. Ruokis. 

Kalbėdamas apie įsimintiniausius ir didžiausius TEC Infrastructure projektus, A. Ruokis įvardija laimėtus Kauno Nemuno salos ir Užvingio salos tilto Vilniuje architektūrinius tiltų konkursus, Šiaurinės gatvės naujųjų estakadų techninio projekto konkursą Vilniuje, įvykdytus Mažeikių viaduko per geležinkelį projekto darbus. A. Ruokis išskiria Liepkalnio, Žirnių g. ir Minsko pl. sankryžą, taip pat atliktus konsultavimo darbus su Minskavtodor-Centr, kurių ataskaitas teikė Europos rekonstrukcijos plėtros bankui. Dar vienas svarbus pasiekimas – TEC Infrastructure atestavimas Baltarusijoje. TEC Infrastructure gavo visus reikiamus atestatus teikti projektavimo ir techninės priežiūros paslaugas pirmos (aukščiausios) kategorijos statinių kategorijoje.

„Tobulėjome kartu su visa komanda, o aš pasidalinau savo turima projekto vadovo patirtimi ir įžvalgomis valdant projektus, komunikuojant su klientais bei partneriais“, – apie savo indėlį į TEC Infrastructure pasakoja A. Ruokis. Jis taip pat džiaugiasi, kad su kolegų pagalba augo kaip įmonės vadovas. „Esu dėkingas visai komandai, kuri manimi tikėjo ir pasitikėjo. TEC Infrastructure komandai linkiu ne tik pasiekti užsibrėžtus tikslus, bet ir juos aplenkti. Žinoma, sėkmės ir atkaklumo, kurio kolegoms tikrai netrūksta, o pandemijos akivaizdoje svarbiausio – sveikatos.“

UAB TEC Infrastructure priklauso TEC įmonių grupei, kurioje taip pat yra bendrovės TEC Industry ir TEC Consulting. Grupės įmonės teikia susisiekimo infrastruktūros, pramonės ir energetikos objektų projektavimo, konsultavimo, techninės priežiūros, projektų ir statybos valdymo bei kitas inžinerines paslaugas.