TEC Infrastructure paslaugų eksportui – įspūdingas startas

10 lapkričio, 2018

2018 metų lapkričio 8 diena TEC Infrastructure tapo viena svarbiausių įmonės istorijoje. Pasirašydama sutartį su Baltarusijos jungtine automobilinių kelių valdymo bendrove „Минскавтодор-Центр“ įmonė atvertė naują veiklos lapą – savo paslaugas pradeda teikti ir užsienyje.

Pagal su „Минскавтодор-Центр“ pasirašytą rangos sutartį TEC Infrastructure teiks konsultavimo paslaugas, rekonstruojant 14,77 km P-80 kelio Sloboda–Papernia ruožą Minsko regione. Kelio rekonstrukcija bus vykdoma pagal FIDIC „rožinės knygos“ sąlygas, tad TEC Infrastructure specialistai prižiūrės FIDIC inžinieriaus darbą, konsultuos jį, teiks rekomendacijas bei ruoš ataskaitas projektą finansuojančiam Europos rekonstrukcijos ir plėtros bankui (ERPB). Sutartį planuojama įvykdyti iki 2019 m. gruodžio.

„Tarptautinė plėtra buvo mūsų šių metų tikslas. Džiaugiamės startuodami tokiu reikšmingu projektu. Esame suprojektavę daugiau kaip 600 km kelių, įvykdę virš 80 techninės priežiūros projektų, todėl tikime, kad mūsų patirtis bus naudinga ir kaimyninėje šalyje. Mūsų įmonei tai taip pat svarbus ERPB įvertinimas, įrodantis banko pasitikėjimą“, – sako TEC Infrastructure generalinis direktorius Arūnas Ruokis.

Šio projekto siekė įmonės iš Didžiosios Britanijos, Baltarusijos, Lenkijos ir Kazachstano. A. Ruokio nuomone, laimėti konkursą padėjo įmonės specialistų patirtis ir kruopštus bendras TEC Infrastructure ir TEC Consulting specialistų darbas rengiant pasiūlymą.

„Минскавтодор-Центр“ yra Baltarusijos Respublikos Susisiekimo ir ryšių ministerijos įkurta bendrovė, siekianti didinti kelių transporto fondų naudojimo efektyvumą ir gerinti kelių eismo valdymą. Įmonės uždaviniai yra užtikrinti tinkamą Baltarusijos kelių būklę, jų efektyvią eksploataciją ir saugų judėjimą.

UAB TEC Infrastructure yra TEC įmonių grupės, veikiančios infrastruktūros, pramonės ir energetikos projektavimo ir konsultavimo srityse, dalis. Bendrovė konsultuoja ir teikia projektavimo bei techninės priežiūros paslaugas transporto ir infrastruktūros srityje. Kita TEC įmonių grupės narė TEC Consulting teikia pramonės ir energetikos statybos projektų valdymo bei techninės priežiūros paslaugas ir konsultuoja visais projektų valdymo klausimais.