TEC Infrastructure sėkmingai baigė projektą Baltarusijoje

23 sausio, 2020

TEC įmonių grupės narė TEC Infrastructure baigė darbus Baltarusijoje Minsko regione, kur pagal sutartį su „Minskavtodor-Centr“ buvo rekonstruotas 14.7 km 4 juostų automobilių kelio P – 80 Sloboda – Papernya ruožas su viadukais ir požeminėmis perėjomis. TEC grupės specialistai užsakovams teikė konsultacijas dėl statybos techninės priežiūros inžinierių darbo, rangovo atliekamų darbų kokybės ir aplinkosaugos reikalavimų, taip pat dėl projekto finansavimo ir kitų projekto dokumentų parengimo, peržiūrėjo projekto įgyvendinimo planą, mokė personalą dirbti pagal FIDIC procedūras. TEC grupės darbai baigti 2019 m. gruodžio 20 d. Viso objekto vertė – 42 mln. eurų.

„Mūsų specialistai konsultacijas transporto infrastruktūros srityje teikia daugiau kaip 30 metų. Vertiname galimybę ja dalytis tarptautinėje erdvėje ir savo žiniomis prisidėti prie tokių svarbių projektų. Šis projektas praplėtė ir mūsų kaip specialistų kompetenciją – teko įsigilinti į kitos šalies įstatyminę bazę, susipažinti su Baltarusijos kelių infrastruktūros darbų organizavimu ir valdymu, projektų įgyvendinimo ir darbų atlikimo specifika bei kelių statybai naudojamomis medžiagomis. Džiaugiamės ir sklandžiu bendradarbiavimu su užsakovo, inžinieriaus bei rangovo komandomis“, – sako šio projekto grupės vadovas, TEC Infrastructure inžinierius ir statybos techninės priežiūros vadovas Robertas Vaziemlauskas.

Šiame tarptautiniame konkurse TEC grupės įmonė įveikė konkurentus iš Didžiosios Britanijos, Baltarusijos, Lenkijos ir Kazachstano. Sėkmingu projekto įgyvendinimu Baltarusijoje besidžiaugiantis TEC Infrastructure generalinis direktorius Arūnas Ruokis sako, kad tolimesnė tarptautinė plėtra tiek į rytus, tiek vakarus vykdoma toliau – šiuo metu bendrovė dalyvauja dar keliuose konkursuose. „Džiugu, kad tarptautinėje rinkoje esame vertinami ir laukiami“, – priduria A. Ruokis.

UAB TEC Infrastructure yra TEC įmonių grupės, veikiančios infrastruktūros, pramonės ir energetikos projektavimo ir konsultavimo srityse, dalis. Grupės įmonės taip pat teikia techninės priežiūros, projekto ir statybos valdymo bei kitas inžinerines paslaugas. Grupę sudaro bendrovės TEC Infrastructure, TEC Industry ir TEC Consulting.