„Versli Lietuva“: „TEC Consulting turi visas galimybes augti ir vykdyti tarptautinius projektus“

2 vasario, 2019

Tokią išvadą pateikė viešosios įstaigos „Versli Lietuva“ specialistai, atlikę bendrovės TEC Consulting pasiruošimo eksportui analizę. Jie susipažino su įmonės veikla, vykdomais projektais ir eksporto valdymu.

Agentūra įvertino, kad TEC Consulting atitinka pagrindinius tarptautinių įmonių standartus, turi partnerių užsienio rinkose, bendrovėje dirba daugiau kaip 15 metų statybų projektų valdymo patirtį Lietuvoje ir užsienyje turintys projektų valdymo profesionalai, kalbantys keliomis užsienio kalbomis – tai palengvina tarptautinių projektų vykdymą.

„Dėkojame agentūrai „Versli Lietuva“ už įvertinimą ir rekomendacijas. Turime žinių ir patirties, esame pasiruošę tuo pasidalyti su įmonėmis ir už Lietuvos ribų, tad ekspertų patarimai visada laukiami ir naudingi. Artimiausi mūsų planai – didinti partnerių tinklą užsienyje, kuris greitintų ir lengvintų projektų vykdymą, stiprinti savo komandą specialistais, taip pat didinti visų TEC grupės įmonių sinergiją, kad mūsų klientams Lietuvoje ir užsienyje būtų dar patogiau“, – sako TEC Consulting Pardavimų vadovas Mantas Biknius.

TEC Consulting priklauso TEC įmonių grupei, veikiančiai infrastruktūros, pramonės ir energetikos projektavimo ir konsultavimo srityse. TEC Consulting teikia pramonės ir energetikos statybos projektų valdymo bei techninės priežiūros paslaugas ir konsultuoja visais projektų valdymo klausimais Lietuvoje ir užsienyje. Praėjusių metų pabaigoje bendrovė pasirašė sutartį su Vokietijos koncernu „Nordzucker AG“, pagal kurią Niukiobingo (Danija) cukraus gamyklos katilinėje atliks energinį auditą, o prasidėjus 2019 metų cukraus gamybos sezonui, atliks ir šios įmonės katilinės darbo optimizavimą, siekiant perpus sumažinti azoto oksidų (NOx) išmetimus į aplinką.

VšĮ „Versli Lietuva“ yra LR Ekonomikos ir inovacijų ministerijos agentūra, skatinanti verslumą, tvarią ir modernią verslo plėtrą bei eksportą Lietuvoje.