Visos trys TEC grupės įmonės – NATO konkursų dalyvių sąraše

27 gegužės, 2020

Šių metų gegužės 12 dieną statybos projektų valdymo paslaugas teikianti bendrovė TEC Consulting įtraukta į NATO konkursų dalyvių sąrašą. Kitos dvi grupės narės – TEC Industry ir TEC Infrastructure – šiame sąraše yra nuo 2018 metų.

NATO konkursų dalyvių sąrašas – tai NATO organizacijos rengiamų viešųjų prekių ir paslaugų pirkimo konkursų potencialių dalyvių sąrašas, užtikrinantis greitesnį ir sklandesnį NATO pirkimo procesą bei aukščiausią įsigyjamų prekių ar paslaugų kokybę už geriausią kainą. Šiame sąraše esančios įmonės gauna informaciją apie organizacijos rengiamus konkursus, o pareiškusios norą juose dalyvauti, supaprastinta tvarka gali gauti patikimumo deklaracijas iš Lietuvos Respublikos ūkio ministerijos. Patikimumo deklaracija patvirtina įmonės finansinį, techninį, profesinį ir saugumo patikimumą ir gebėjimą įvykdyti konkretaus NATO konkurso sąlygas. NATO sąraše Lietuvoje šiuo metu yra 116 įmonės.

„Buvimas NATO konkursų dalyvių sąraše – tai mūsų grupės įmonių profesionalumo ir patikimumo įrodymas, nes į šį sąrašą patenka tik aukščiausio techninio ir profesinio lygio paslaugas teikiančios įmonės. Tai taip pat praplečia mūsų galimybes inžinerines paslaugas teikti ne tik susisiekimo infrastruktūros, pramonės ir energetikos sektoriuose“, – sako TEC Consulting pardavimų direktorius Mantas Biknius.

TEC įmonių grupė vienija bendroves TEC Infrastructure, TEC Industry ir TEC Consulting. Grupės narė TEC Infrastructure projektuoja, konsultuoja, teikia techninės priežiūros paslaugas susisiekimo infrastruktūros srityje, bendrovė Industry yra pramonės ir energetikos inžinerijos ekspertai: projektuoja, vykdo šių objektų techninę ir projekto vykdymo priežiūrą, teikia kitas inžinerines paslaugas. Grupės įmonės UAB TEC Consulting specializacija – statybos projektų valdymo, techninės priežiūros bei paleidimo-derinimo paslaugos. Grupėje dirba 97 darbuotojai, iš kurių 80 – kvalifikuoti inžinieriai.